Land van Cuijk

Fietsweekend 2023 1 t/m 3 september

Dinsdag 01 augustus 2023

 

En het fietsweekend gaat naar ….

BRUMMEN!

 
Zowel de datum als de locatie van het TOS-fietsweekend 2023 zijn bekend. Op vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 september gaan we naar Brummen. We hebben daar een mooie en ruime groepsaccommodatie (max 17 personen) besproken. De kosten voor de deelnemers zullen liggen in de buurt van €100.
Uiteraard zijn ook de mountainbikers van onze vereniging van harte welkom om mee te gaan. Ook kun je een gedeelte van het weekend meegaan. Meer informatie volgt zo snel mogelijk. Van belang is nu dat we weten wie er mee zal gaan naar Brummen. John Geerts gaat zorgen voor mooie routes over de weg. Zoals gebruikelijk zullen enkele mountainbikers de routes gaan bedenken voor het fietsweekend zodat er mooie tochten in de omgeving gemaakt kunnen worden. Iedereen is welkom om mee te gaan en zoals bij ieder fietsweekend staat het plezier voorop. We houden rekening met elkaar, zodat het voor iedereen mogelijk is om mee te fietsen.
 
Vul dus snel het formulier op de website van de TOS in.

Voor meer info over de locatie, zie onderstaande link:
 
https://www.natuurhuisje.nl/vakantiehuisje/65697
 
Met sportieve groet,
 
John Geerts
Maria Scheepers
Herman van Iersel
Hans Willems